4RD Macharova - Dykova
Ve výstavbě
lokalita
Machárova
Dykova Slavonín Městská čtvrť v Olomouci
Dokončení
Květen 2021
zahájení
Březen 2019
O projektu
Lukrativní lokalita
Moderní kvalitní bydlení
Příroda na dosah

Veškeré doplňující informace k této nabídce včetně kupní ceny Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Projekt výstavby 4 rodinných domů v atraktivní lokalitě Olomouc - Slavonín představuje moderní a praktické bydlení ve vysokém standardu veškerých použitých prvků s velmi nízkými provozními náklady. Celkový koncept rodinného domu je řešen tak, aby nabízel pro své obyvatele dostatek prostoru s velkým množstvím úložných prostor, optimální výměru pozemku a přitom byl nenáročný na provoz a údržbu.

Celková užitná plocha domu o výměře 155m2 a dispozici 5+KK, je rozdělena do dvou nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází garáž, vstupní hala se šatnou, WC a prostorný obývací pokoj s KK. Ve druhém nadzemním podlaží domu  se nachází čtyři samostatné pokoje a koupelna.

Stavba je koncipována jako nízkoenergetická.

Lokalita:
Olomouc - městská část Slavonín, ul. Dykova - Macharova

Strategické umístění je výhodné jak pro dojíždění mimo Olomouc (výpadovka na Brno/Hradec Králové/Ostrava - 3 minuty autem). Dostupnost do centra města 8 minut autem, autobusem 15 minut, zastávka autobusu je vzdálena 2 minuty pěší chůze od domu. Současně je dům na okraji města s možností procházek, venčení psa. V blízkém okolí rodinného domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školky, školy, hřiště, restaurací a obchodního centra Haná.

Vzdálenost do centra - 2,4 km /10 min pěší chůze/ MHD - 300 m

Galerie
Galerie neobsahuje žádné položky