Vily Hraniční - Olomouc
Ve výstavbě
lokalita
Hraniční
Slavonín Městská čtvrť v Olomouci
Dokončení
I. etapa - březen 2020 • II. etapa - květen 2021
zahájení
I. etapa - únor 2019 • II. etapa - březen 2020
O projektu
Lukrativní lokalita
Moderní kvalitní bydlení
Příroda na dosah

Veškeré doplňující informace k této mimořádné nabídce včetně výše kupní ceny vám rádi poskytneme na vyžádání.

-

LuxsusniVilyOlomouc

Nový projekt Vila Hraniční si klade za cíl vytvořit inteligentní dům budoucnosti, který si udrží ekonomickou a morální hodnotu po mnoho generací.


Výlučnost tohoto projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, která je charakteristická svým přírodním rázem a současně v blízkosti centra města s veškerou občanskou vybaveností, ale i velmi zdařilým architektonickým řešením celého návrhu.

Celková užitná plocha domu o výměře 268 m2 a dispozici 5+1, je rozdělena do dvou nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází prostorná garáž pro dva osobní automobily s přímým vstupem do obytné části, vstupní hala, WC, dále kuchyně a velkoryse řešený obývací pokoj s velkou mírou prosklení pro dokonalé propojení se zahradou.

Druhé nadzemní podlaží domu je pomyslně rozděleno do dvou částí, kde v první z nich se nachází tři samostatné pokoje a koupelna a ve druhé části je umístěna ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a prostornou terasou s unikátním výhledem do Slavonínských zahrad.

Stavba je koncipována jako nízkoenergetická. Veškeré technické zařízení domu je ovládáno pomocí inteligentního řízení od společnosti LOXONE. Díky těmto technologiím dokáže dům efektivně šetřit energii a především čas jeho budoucím uživatelům. Výše zmiňované přednosti dělají z tohoto projektu vskutku moderní a bezpečné bydlení v těsné blízkosti centra města Olomouce.

Při návrhu byl kladen vysoký důraz na kvalitní materiálové řešení. Projekt byl navržen dle aktuálních trendů kvalitního zdravého bydlení s důrazem na dlouhodobou udržitelnost budovy.

Galerie
Galerie neobsahuje žádné položky