O nás
Zabýváme se zejména rezidenčním developmentem. Vyhledáváme investiční příležitosti v celém spektru realitního trhu s přesahem do pronájmů komerčních prostor a facility managementu. Naše vize spočívá v dlouhodobém růstu stabilní firmy s udržitelnou hodnotou, v realizaci jedinečných developerských projektů a v investicích do nemovitostí.
Developerská výstavba
Realizujeme proporčně menší projekty rodinných vil a bytových domů. Prioritou u každé stavby je pro nás vysoká míra standardů, profesionálně odvedená práce a snaha docílit přidané hodnoty u každého domu a bytu.
Vlastní projekty. Osobitý development
Každý náš projekt je originál, který respektuje komfort a kvalitu bydlení. Celý proces výstavby zastřešuje naše dceřinná společnost Nemovitosti a Stavby, která vznikla přirozeným vývojem firmy a snahou docílit co nejvyšší možné kvality našich staveb.
Návrhy renomovaných architektů
Každý projekt pečlivě ladíme do posledního detailu. Vždy proto spolupracujeme s předními architektonickými studii. Jedinečný a nadčasový vizuál vnímáme jako důležitý faktor každé výstavby.
Investujeme. Pronajímáme. Provozujeme.
Zaměřujeme se na investice a nákup pozemků, vlastníme a pronajímáme kanceláře, sklady, dále také výrobní a obchodní plochy. Provozujeme zařízení krátkodobého ubytování a nájemního bydlení, čímž budujeme diverzifikované portfolio s nemovitostmi.
Stavíme na kvalitní spolupráci.
Máme dlouholeté zkušenosti s prověřenými partnery a dodavateli, kteří jsou zárukou nejvyšší kvality. U každého našeho projektu tak máme jistotu, že budou splněna i ta nejnáročnější kritéria.